| Автор | Сообщение |
|
Karan
|
| |
Сообщение: 57
Зарегистрирован: 22.09.07
Репутация:
0
|
|
Отправлено: 02.10.07 09:10. Заголовок: Бэйные фото, интересные деталями (Часть 6-я)
Думаю, будет полезным. Мало ли - примеры дорог, виды, пейзаж и пр. Вот, для начала. Помните разговор про жд ветку на земле? Прошу. КВ, между прочим, ранний,, еще с Л-11. 
|
 |
Профиль
|
|
Ответов - 300
, стр:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
All
[только новые]
|
|
|
Karan
|
| |
Сообщение: 11408
Зарегистрирован: 16.03.10
Откуда: Россия, Москва
Репутация:
5
|
|
Отправлено: 31.08.23 10:50. Заголовок: Сергей Лотарев пишет..
Сергей Лотарев пишет: | цитата: | | Кстати, подскажи, с какого момента эта особенность появилась? Вроде на танках осени 1941 ее еще не было? |
| 42 год.
|
 |
Профиль
|
|
Сергей Лотарев
|
| moderator
|
Сообщение: 2822
Зарегистрирован: 13.01.08
Откуда: Москва
Репутация:
3
|
|
Отправлено: 16.10.23 23:33. Заголовок: На бее попался снимо..
|
 |
Профиль
|
|
Otto Von-Kreer
|
| |
Сообщение: 135
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация:
0
|
|
Отправлено: 17.10.23 08:47. Заголовок: Правильна назва села..
Правильна назва села - Бе́рлин /Бе́рлын/ Але для бошів шо Берлін, шо Бе́рлин - то як для нас Франкфурт на Майні і Франкфурт на Одері)) І село досить старе Перша згадка про нього датується далекими 1430-ми роками Про німецьких колоністів тоді ше ніхто і не чув 
|
 |
Профиль
|
|
Сергей Лотарев
|
| moderator
|
Сообщение: 2823
Зарегистрирован: 13.01.08
Откуда: Москва
Репутация:
3
|
|
Отправлено: 17.10.23 09:59. Заголовок: Otto Von-Kreer пишет..
Otto Von-Kreer пишет: | цитата: | Перша згадка про нього датується далекими 1430-ми роками Про німецьких колоністів тоді ше ніхто і не чув |
| Ничего себе! Спасибо за подробности! Но вообще-то и у немецкого Берлина славянское происхождение, так что все сходится)
|
 |
Профиль
|
|
nikonn
|
| |
Сообщение: 195
Зарегистрирован: 27.03.11
Репутация:
0
|
|
Отправлено: 17.10.23 10:51. Заголовок: Сергей Лотарев пишет..
Сергей Лотарев пишет: необрезанное фото с задником... 
|
 |
Профиль
|
|
Otto Von-Kreer
|
| |
Сообщение: 136
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация:
0
|
|
Отправлено: 17.10.23 13:12. Заголовок: В місцевій фб-спільн..
В місцевій фб-спільноті - подробиці про локацію „Так, це перехрестя ”старий млин”. На задньому плані - будівля млина Лянгевірца, де до Другої світової війни працювало бл. 30 осіб”
|
 |
Профиль
|
|
Сергей Лотарев
|
| moderator
|
Сообщение: 2824
Зарегистрирован: 13.01.08
Откуда: Москва
Репутация:
3
|
|
Отправлено: 17.10.23 15:20. Заголовок: nikonn пишет: необр..
nikonn пишет: | цитата: | | необрезанное фото с задником... |
| Спасибо! "Немного восточнее Сокаля", все логично. Добавил в свой пост полное фото из того лота, который на продаже, там без логотипа, но и без задника. Не знаю, то же фото торгуется, или другой отпечаток. Otto Von-Kreer пишет: | цитата: | | „Так, це перехрестя ”старий млин”. На задньому плані - будівля млина Лянгевірца, де до Другої світової війни працювало бл. 30 осіб” |
| Да-да, заведение ”старий млин” на современной карте вижу. Значит, оно названо в честь того, что на снимке! Интересно, кто такой Engelke с маленького, и что за подразделение или служба, которую он возглавлял. Ясно только, что это фамилия
|
 |
Профиль
|
|
Karan
|
| |
Сообщение: 11432
Зарегистрирован: 16.03.10
Откуда: Россия, Москва
Репутация:
5
|
|
Отправлено: 17.10.23 23:33. Заголовок: Сергей Лотарев пишет..
Сергей Лотарев пишет: | цитата: | | Интересно, кто такой Engelke с маленького, и что за подразделение или служба, которую он возглавлял. |
| Там, кроме этого, фельдпостнуммер есть, можно определить. Нда, жаль, не заехали тогда с Романом до него, а хотели. 
|
 |
Профиль
|
|
nikonn
|
| |
Сообщение: 196
Зарегистрирован: 27.03.11
Репутация:
0
|
|
Отправлено: 18.10.23 07:36. Заголовок: Karan пишет: фельд..
Karan пишет: кмк, 566-й охранный бат. из 454-й охр. дивизии....или если точнее - Landesschützen-Bataillon 566, подчиненный в то время 454-й..
|
 |
Профиль
|
|
nikonn
|
| |
Сообщение: 197
Зарегистрирован: 27.03.11
Репутация:
0
|
|
Отправлено: 23.10.23 17:17. Заголовок: без деталей, но на з..
|
 |
Профиль
|
|
Karan
|
| |
Сообщение: 11441
Зарегистрирован: 16.03.10
Откуда: Россия, Москва
Репутация:
5
|
|
Отправлено: 10.11.23 23:08. Заголовок: Этот сюжет с ДТП ран..
Этот сюжет с ДТП ранее был? На Львов очень похоже. 
|
 |
Профиль
|
|
|
|
Otto Von-Kreer
|
| |
Сообщение: 142
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация:
0
|
|
Отправлено: 11.11.23 11:31. Заголовок: Так, Львів Техпарк н..
Так, Львів Техпарк на Янівській З цього ракурсу фоток ше не попадалось От ше одне фото цієї пари 
|
 |
Профиль
|
|
Otto Von-Kreer
|
| |
Сообщение: 143
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация:
0
|
|
Отправлено: 11.11.23 11:43. Заголовок: А тут - будинок з да..
А тут - будинок з дальнього плану, з парної сторони вулиці Зберігся до наших днів Актуальний No 120 по вул.Шевченка На жаль, дерева на гугл-панорамі не дозволяють роздивитись його добре 
|
 |
Профиль
|
|
Otto Von-Kreer
|
| |
Сообщение: 144
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация:
0
|
|
Отправлено: 11.11.23 12:00. Заголовок: Але якшо заглянути у..
Але якшо заглянути у двір - то картинка стає чуть яснішою В червоному овалі - вікна другого поверху будинку No 87 по вул.Шевченка, з яких і була зроблена фотка цього броне-ДТП Хоча мені тут видяться якісь буксирні роботи з КВ-1 Для цієї тешки це стане звичною так би мовити роботою - пізніше букструвала свою сестру з Л-11 від Магнуса до пл.Святого Духа Найближчим часом планую описати львівські походеньки цієї тешки з неправильним білим трикутником на люці башти 
|
 |
Профиль
|
|
Karan
|
| |
Сообщение: 11451
Зарегистрирован: 16.03.10
Откуда: Россия, Москва
Репутация:
5
|
|
Отправлено: 19.11.23 22:13. Заголовок: Марку машины можно о..
Марку машины можно определить? Шевроле? 
|
 |
Профиль
|
|
Karan
|
| |
Сообщение: 11452
Зарегистрирован: 16.03.10
Откуда: Россия, Москва
Репутация:
5
|
|
Отправлено: 19.11.23 22:13. Заголовок: Марку машины можно о..
Марку машины можно определить? Шевроле? Номер "львовский" 
|
 |
Профиль
|
|
Otto Von-Kreer
|
| |
Сообщение: 146
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация:
0
|
|
Отправлено: 26.11.23 18:54. Заголовок: https://i.postimg.cc..
Дві світлини з Тернополя 1941-го року Приблизно з одного місця, різниця - сотня-друга метрів Видно парафіяльний костел, Надставну церкву, єрейський цвинтар з мацевами і Микулинецьку дорогу з розбитими автівками
|
 |
Профиль
|
|
Сергей Лотарев
|
| moderator
|
Сообщение: 2843
Зарегистрирован: 13.01.08
Откуда: Москва
Репутация:
3
|
|
Отправлено: 27.11.23 10:20. Заголовок: Otto Von-Kreer пишет..
Otto Von-Kreer пишет: | цитата: | | Дві світлини з Тернополя 1941-го року |
| И еще снимок в одну из зим немецкой оккупации почти с того же ракурса. Только фотограф стоял немного назад по дороге по сравнению с первой фотографией.
|
 |
Профиль
|
|
Otto Von-Kreer
|
| |
Сообщение: 161
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация:
0
|
|
Отправлено: 17.12.23 13:07. Заголовок: Полонені бійці РККА ..
Полонені бійці РККА у внутрішньому дворі замку в Підгірцях на Бродівщині біля глибокої /22 метри/ криниці з великим підйомним колесом Літо 1941-го року 
|
 |
Профиль
|
|
Otto Von-Kreer
|
| |
Сообщение: 162
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация:
0
|
|
Отправлено: 17.12.23 13:14. Заголовок: Припускають, що вели..
Припускають, що великий мурований замок у французькому стилі побудований для гетьмана Конецпольського у 1635-1640 рр. швидше за все французьким військовим інженером Гійомом ле Вассером де Бопланом /Beauplan/. Триповерховий палац спорудив, мабуть, королівський архітектор Андреа Дель Аква /Andrea dell'Aqua/. Трохи пізніше А. дель Аква виконає ще одне замовлення Конецполського - замок в Бродах. Оздоблювальні роботи в Підгірцях тривали ще 20 років і завершилися вже після смерті гетьмана, за його дітей і онуків. Підгорецький замок - архітектурний діамант європейського рівня, чудове поєднання магнатської резиденції та оборонної фортеці. На фото - криниця в часи ПСВ та в наші дні 
|
 |
Профиль
|
|
Ответов - 300
, стр:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
All
[только новые]
|
|