On-line: гостей 1. Всего: 1 [подробнее..]
АвторСообщение
Karan
администратор




Сообщение: 57
Зарегистрирован: 22.09.07
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 02.10.07 09:10. Заголовок: Бэйные фото, интересные деталями (Часть 6-я)


Думаю, будет полезным. Мало ли - примеры дорог, виды, пейзаж и пр.
Вот, для начала. Помните разговор про жд ветку на земле? Прошу.
КВ, между прочим, ранний,, еще с Л-11.


Пока есть горючее в баках - не судьба меня, а я её выбираю! Спасибо: 0 
Профиль
Ответов - 300 , стр: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 All [только новые]


Karan
администратор




Сообщение: 11263
Зарегистрирован: 16.03.10
Откуда: Россия, Москва
Репутация: 5
ссылка на сообщение  Отправлено: 07.01.22 08:20. Заголовок: 34-ка с узкой башней..


34-ка с узкой башней, насколько вижу: стакан антенны виден + не разберу, но накладки, кмк, нет на стыке башни. Интересно, когда снято: танк разут полностью. И стоит как то не по логике движения - с газона через тротуар на дорогу. Т.е машина из 8 или 12 тд.

Спасибо: 0 
Профиль
John



Сообщение: 379
Зарегистрирован: 04.01.15
Откуда: Россия, Лыткарино
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 07.01.22 11:28. Заголовок: Сергей Лотарев пишет..


Сергей Лотарев пишет:

 цитата:
Известны ли другие их снимки и какие-то наметки по месту потери?


Точной привязки нет. Встречались в подборках 16-й и 296-й пд. Фото его больше десятка наберется.
Вот, например.






Если есть возможность посмотреть в ВК, они собраны здесь: https://vk.com/album-165819524_252501499

Спасибо: 0 
Профиль
jaroslaw



Сообщение: 508
Зарегистрирован: 05.04.16
Откуда: германия, маннхайм
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 07.01.22 19:42. Заголовок: Сергей Лотарев пишет..


Сергей Лотарев пишет:

 цитата:
какие-то наметки по месту потери?


Ничего конкретного не известно. По в/ч фотографов встречался (по атрибутации продавцов) 519-й пп 296-й пд и, если не ошибаюсь, вроде кто-то из 16-й тд (или приданных дивизии частей). Судя по тротуару и если допустить, что атрибутация с 296-й пд верная, наиболее вероятным вариантом представляется Буск. 296-я в первых числах июля шла через Каменку, Олеско, Буск, Суховолю, Радивилов и далее на Нов.Почаюв. 6 июля штаб дивизии был в Смольно, 1,5-2 км ю-з Броды, но 519-й пп вроде бы через Броды не шел. Хотя кто-то вполне мог в Бродах оказаться.
Насчет 16-й тд, хз насколько верна атрибутация. В Бродах кто-то мог быть, Буск менее вероятен. Но вобщем оба как-бы вне полосы дивизии.
А в подборке было что-то по в/ч фотографа?

Спасибо: 0 
Профиль
nikonn





Сообщение: 137
Зарегистрирован: 27.03.11
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 07.01.22 19:49. Заголовок: вот такой задник был..


вот такой задник был



Спасибо: 0 
Профиль
nikonn





Сообщение: 138
Зарегистрирован: 27.03.11
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 07.01.22 20:05. Заголовок: вот в паре шли http..


вот в паре шли






Спасибо: 0 
Профиль
Otto Von-Kreer



Сообщение: 39
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 11.01.22 20:32. Заголовок: День добрий вечір, ш..


День добрий вечір, шановні форумчани!
На жаль, пройшли повз мою увагу останні пости в цій темі((
Спробую надолужити і почну здалека - з Т-28

Колись до цієї машини бачив тут, на Немірові’41, прив’язку
Не стільки прив‘язку, лише одне слово - Добросин
Це вроді ув.Волков визначив

За нагоди відвідав Добросин і спробував підтвердити локацію
Дійсно, така зв‘язка ліво-правих поворотів має місце в цьому селі
Рельєф південної сторони дороги вкладається в канву фоток /всі фотки цієї машини - в альбомі ув.Івана в його групі у Вконтакті, https://vk.com/album-168491378_270298040 /
А от північна сторона - не зовсім мені пасує, хоча зрозуміло, шо за 80 літ, які пройшли з тої пори, могли статися деякі зміни
Топік-стартер Т-28 і як виглядає ситуація на гугл-мапс


share picture

Спасибо: 0 
Профиль
Otto Von-Kreer



Сообщение: 40
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 11.01.22 20:38. Заголовок: А тепер детальніше -..


А тепер детальніше - давній і сучасний вид в сторону Магерова
Танк кормою стоїть на схід



Спасибо: 0 
Профиль
Otto Von-Kreer



Сообщение: 41
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 11.01.22 20:44. Заголовок: А тут вид в сторону ..


А тут вид в сторону траси Рава Руська - Львів
Як на мене, то ув.Волков мав рацію і цей Т-28 дійсно був покинутий в Добросині



Спасибо: 0 
Профиль
Otto Von-Kreer



Сообщение: 42
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 11.01.22 20:51. Заголовок: І тепер плавно перех..


І тепер плавно переходимо до іншого танка, до Т-34
Річ в тім, шо мені це фото композиційно схоже до фото з Т-28, про який писав вище
Складається враження, шо ці танки зняті тим самим фотографом з одної вантажівки з відкинутим тентом десь по одному маршруту
Фактично фото з Т-28 послужило тригером до того, шоб плотніше зайнятися і Т-34


Спасибо: 0 
Профиль
Otto Von-Kreer



Сообщение: 43
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 11.01.22 21:08. Заголовок: Спільним для цих дво..


Спільним для цих двох машин є також те, шо в альбомах на ці машини в ув.Івана є згадки про 296-ту піхотну дивізію Вермахта

І виходячи з атрибутації на 296-ту ПД, в мене визріла наступна версія

1/ знято одним і тим же фотографом, шо і Т-28 з Добросина
І знято в межах одного денного переходу - бо наступного дня і тент могли затягнути, і фотограф в кузові міг пересісти на інше місце
Тому відкидаю версію про Кам‘янку, Радивилів чи Броди, які були висунуті ув.Ярославом під час дискусії в коментах у Вконтакті

2/ межі денного переходу ~ 30-50км.
Війська другого ешелону могли собі дозволити такий темп, бо територія вже була зайнята раніше передовими підрозділами
Також тим можна пояснити, шо і Т-28 і Т-34 вже відсунуті на узбіччя і не видно такзваної побойової метушні чи слідів горіння, диму, трупів

Не знаю маршруту слідування 296-ї ПІСЛЯ Добросина - її підрозділи в Добросині могли піти направо, на Жовкву, могли піти прямо - селами на Кам.Бузьку, могли наліво - через Нову Кам’янку на В.Мости і десь там дальше
Але відомий маршрут звідки прийшли ДО Добросина, бо відомий район іхнього розгортання перед початком війни

Тому вирішив пошукати не вперід, а назад - до кордону
Знаємо як виглядає місцевість і перед танком, і за ним /кормою теж стоїть на схід, як і наш Т-28/

І думаю, шо місце, яке найбільше підходить - на виїзді з Немирова на Магерів

Тут є рельєф місцевості з незначними перепадами висот
Тут є фрагментарна забудова до і після танка
Тут є улоговина, якою протікає річка - виразно видима на фото з перспективою вулиці на захід
Тут є за річкою і лівий поворот, і забудова
Близькість до міста /фактично це передмістя, навіть назва цієї околиці - Передмістя/ може пояснити наявність бордюрів на дорозі
Добротний будинок під бляхою і з ганком, який присутній на перших двох фото в альбомі ув.Івана, теж швидше міський, чим сільський - імовірно танк відбуксирували до міста, бо на більшій частині фоток танк зафіксований з буксирними тросами, а на одній поряд з машиною суєтяться бійці в робочих робах
І відстань між цими двома машинами десь 30-40км. - якраз в межах денного переходу

За сумою цих факторів мені місце цього танка видиться тут - на польці обвів це місце червоним овалом




Спасибо: 0 
Профиль
Otto Von-Kreer



Сообщение: 44
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 11.01.22 21:15. Заголовок: Місце визначив чисто..


Місце визначив чисто кабінетним методом, і можу помилятися
Але це недалеко від рідного села, тому коли буду в батьків то виберу час і зганяю перевірити свої здогадки
На гугл-панорамах цього виїзду з Немирова нема, і на гугл-мапс цей район вже безлюдний, нема ніяких хат - напевне виселили жителів в рамках боротьби з хуторами
Але ландшафт, рельєф не повинен був змінитися - і рóзвідка на місцевості повинна або підтвердити, або заперечити версію

Спасибо: 0 
Профиль
Otto Von-Kreer



Сообщение: 45
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 11.01.22 21:18. Заголовок: Сподіваюсь, ув.Яросл..


Сподіваюсь, ув.Ярослав пізніше долучиться до дискусії і викладе свої думки стосовно локації
Плюс у нього є БЖД та дані по матчастині на цей епізод, які досить непогано лягають в загальну канву

Спасибо: 0 
Профиль
nikonn





Сообщение: 139
Зарегистрирован: 27.03.11
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 11.01.22 22:24. Заголовок: Отто, а в самом Добр..


Отто, а в самом Добросине не может быть 34-ка ? чуть дальше за поворотом от т-28 в сторону Магерова ? Уж больно тротуары с обоих сторон похожи, ширина улицы и две линии столбов по обоим сторонам...
на карте и холмик обозначен, куда ее могли бы оттащить...


Спасибо: 0 
Профиль
Otto Von-Kreer



Сообщение: 46
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 12.01.22 00:55. Заголовок: Ні, ні, то не може т..


Ні, ні, то не може там бути - я заїзджав за цей переїзд
Там дорога на Магерів відразу за селом на насипі іде - бо поряд річка тече
І сам Добросин на рівнині стоїть - перепади висот не більше метра
Т-34 точно не відноситься до Добросина

Спасибо: 0 
Профиль
Karan
администратор




Сообщение: 11264
Зарегистрирован: 16.03.10
Откуда: Россия, Москва
Репутация: 5
ссылка на сообщение  Отправлено: 12.01.22 09:35. Заголовок: Немиров отпадает. Та..


Немиров отпадает. Там не было ничего вообще. Полевая дорога, по сути. Этот въезд - торфовище, на котором танки застряли. Вот это и есть весь пейзаж.


Спасибо: 0 
Профиль
volodia
moderator




Сообщение: 3821
Зарегистрирован: 30.04.08
Откуда: Украина, Червоноград
Репутация: 4
ссылка на сообщение  Отправлено: 12.01.22 21:10. Заголовок: https://i.postimg.cc..




я тут на Добросин тоже думаю. но не думаю что в селе была дорога с бордюрами и тротуарами. по воспоминаниям деда-в Добросине были несколько танков не подбитых.запыленные но в свежей краске.

Спасибо: 0 
Профиль
Otto Von-Kreer



Сообщение: 47
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 12.01.22 22:22. Заголовок: volodia пишет: ”Я..


volodia пишет:
[quote]`
”Я тут на Добросин тоже думаю“

За всієі подібності трикутного завершення фронтону, але навряд чи на фото з БеТешками добросинська церква Воздвижения Чесного Хреста
В північно-західному куті церковного подвір’я, при самій дорозі стоїть монументальна мурована триярусна тинькована дзвінниця - її точно мало би бути видно, вакурат за танком


Спасибо: 0 
Профиль
Otto Von-Kreer



Сообщение: 48
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 12.01.22 22:29. Заголовок: Власне коли був у До..


Власне коли був у Добросині, то зробив кілька фоток тамошніх церкви і дзвінниці
Перше фото фактично ідентичний ракурс до старого фото, якшо би воно було зняте в Добросині
Це вид в сторону Магерова
Друге фото - вид від Магерова
Видно, шо церква в Добросині стоїть значно ближче до дороги, ніж церква на фото з БТ




Спасибо: 0 
Профиль
Otto Von-Kreer



Сообщение: 49
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 12.01.22 22:37. Заголовок: Навпроти церкви, чер..


Навпроти церкви, через дорогу, в селі стоїть плебанія - її теж зазнимкував, так на всякий випадок
І тепер пригодилася ця фотка - по ній можна судити про рельєф протилежної сторони вулиці в Добросині
Як на мене, то інша БеТешка і будинки за нею стоять значно вище, чим це є в Добросині


Спасибо: 0 
Профиль
Otto Von-Kreer



Сообщение: 50
Зарегистрирован: 25.03.20
Репутация: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 12.01.22 22:44. Заголовок: Дзвінниця досить вис..


Дзвінниця досить висока, чуть чи не нарівні з церквою - її точно мало би бути помітно на старому фото
От фото з деякої відстані - для порівняння
Знято зі сторони Магерова


Спасибо: 0 
Профиль
Ответов - 300 , стр: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 All [только новые]
Тему читают:
- участник сейчас на форуме
- участник вне форума
Все даты в формате GMT  2 час. Хитов сегодня: 414
Права: смайлы да, картинки да, шрифты да, голосования нет
аватары да, автозамена ссылок вкл, премодерация вкл, правка нет