Отправлено: 05.02.09 21:03. Заголовок: 1914-1940 и 1944-.То есть все, что не относится к 1941-му... (Часть 2-я)
Восполним пробел в хронологии - ведь собственно сам выступ и появился в результате событий именно 39-го года.
А потому - есть смысл выделить его отдельно. Причем, даже несколько шире, чем просто сентябрь 39-го во Львовском выступе. Шире - до войны. И не только Галиция. Это было первое столкновение(в том числе и боевое) РККА и вермахта, новые территории, новый, иной уклад жизни.... Много всего... 30-е, последние "мирные" годы.....
Наскільки розумію, то це перше фото з тими тигрятами ДО центру Львова? Принаймні не зустрічав таких їхніх фоток, ні тут на форумі, ні в тирнетах взагалі Ну і тепер відпадають кілька фоток, локація яких не визначена, але які приписують до Львова
Отправлено: 01.05.20 08:24. Заголовок: hush пишет: Ви про..
hush пишет: [quote]` Ви про спуск коло цирку по Городоцькій в центр? Так, саме про момент пересування колони з Двірця до центру Бо від пл.Міцкевича і далі на схід то з фотками трохи легше
Отправлено: 01.05.20 10:09. Заголовок: Друге фото відпадає ..
Друге фото відпадає тому шо тепер відомий маршрут Львовом - він пролягав магістральними вулицями А на тому фото трамвайні колії - відсутні А перше фото - через відсутність на танках бортномерів Хоча саме місце дуже схоже на техпарк на Верхньому Личакові /відомі фото з Т-34 біля довгого бокусу з подібною архітектурою/ Можливо це машини 507-го ттб?
Сообщение: 11099
Зарегистрирован: 16.03.10
Откуда: Россия, Москва
Репутация:
5
Отправлено: 01.05.20 11:33. Заголовок: Вот я тоже на Винник..
Вот я тоже на Винники подумал - ведь было же фото колонны Тигров там, емнип, даже дом на фото уцелел, почта там. Позже та колонна засветилась у замка в Золочеве.
Сообщение: 11433
Зарегистрирован: 16.03.10
Откуда: Россия, Москва
Репутация:
5
Отправлено: 18.10.23 15:45. Заголовок: Вопрос: два документ..
Вопрос: два документа одного типа, одна часть, одно время. В обоих указано место получения ранения, разные. Но не могу понять, что это за топонимы? То, что это Галиция - однозначно. Единственное ,что на ум приходит - Коломыя. Но по буквам не бьется и написанию.
Отправлено: 10.08.25 20:21. Заголовок: Поки крутився в Раві..
Поки крутився в Раві з ”Вікінгом” і 9Pz.Div. то на ФотоПольска.еu серед неопізнаних нібито равських фоток йшла світлина колони Pz.Kpfw.II Ausf.F. на чолі з KI.Pz.Bf.Wg. Приглядався до цих фото вже давно Але в Раву вони ніяк мені не лягали - то і не брався за них, бо думав собі, шо визначити локацію за одним-двома фасадами шансів зовсім нема
Отправлено: 10.08.25 20:23. Заголовок: Навіть соорудив пано..
Навіть соорудив панораму - оскільки фото лежали поряд, то така маніпуляція напрошувалася сама собою Тим більше шо на обох фото є спільні елементи фасадів сусідніх будинків
Отправлено: 16.10.25 09:28. Заголовок: В продовження теми В..
В продовження теми Волині Тепер Луцьк Фото не ебейне, але з мережі В пейсбуці, в місцевій спільноті користувач Геннадій Стернічук виклав таке от фото свого батька Сидить на танкові Т-70 на теперішньому Театральному майдані Приналежність машини і обставини втрати невідомі
Колись тут, біля Свято-Троїцького собору, був міський парк По 41-му році це місце відоме багатьма фотками з підбитими там БеТешками Тут маємо вже повоєнні часи Який це точно рік - трудно сказати Танчик стоїть там просто покинутий, озброєння все на місці, але гусянка вже обросла травою Заявлено як кінець 40-х, але то навряд - малоімовірно шоб танк стояв просто так в центрі міста кілька років
Все даты в формате GMT
2 час. Хитов сегодня: 418
Права: смайлы да, картинки да, шрифты да, голосования нет
аватары да, автозамена ссылок вкл, премодерация вкл, правка нет